Oferty pracy

Sukces naszej firmy opiera się m.in. na zaangażowaniu i wysokich kompetencjach naszych pracowników. Jako pracodawca dopełniamy więc wszelkiej staranności, aby nasz Zespół miał zapewnione atrakcyjne warunki do pracy i rozwoju. Do Zespołu Gedeon Richter poszukujemy profesjonalnych, dobrze wykształconych specjalistów ze znajomością języków obcych, otwartością na zmiany i zorientowaniem na współpracę. W przypadku stanowisk kierowniczych niezwykle istotne są dla nas także umiejętności przywódcze, gdyż wierzymy, że inspirujący sposób zarządzania nie tylko przyczynia się do osiągania rezultatów, ale także pozytywnie oddziałuje na kulturę organizacyjną, która jest dla nas niezwykle istotna. W zamian oferujemy dynamiczne środowisko pracy, możliwość podnoszenia swoich kompetencji, ciekawe wyzwania i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w szybko rozwijającej się firmie, aplikuj do nas.

Wyślij swoje CV

Możesz wysłać do nas swoje CV oraz list motywacyjny niezależnie od konkretnych ofert pracy. Daj się poznać - być może potrzebujemy Ciebie w naszym zespole.

Przy aplikacji do Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. prosimy o załączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Ks. J. Poniatowskiego 5, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji”.

Wyślij pliki aplikacyjne (online)
Proces rekrutacji

" alt="">

Krok 1. Aplikacja

Prześlij do nas swoje CV, w tym celu możesz skorzystać z naszej strony lub portali rekrutacyjnych, na których znalazłeś nasze ogłoszenie.

" alt="">

Krok 2. Weryfikacja

W czasie lektury życiorysów, zawsze zwracamy uwagę nie tylko na wykształcenie, przebieg dotychczasowej kariery zawodowej, i znajomość języków obcych kandydatów, ale także na ich pasje, czy też inne osiągnięcia. Zawsze skrupulatnie sprawdzamy, czy nasza wizja i oczekiwania są zbieżne.

" alt="">

Krok 3. Rozmowa rekrutacyjna

Spotkanie to możliwość bliższego poznania się dla obu stron. W przyjaznej i partnerskiej atmosferze staramy się poznać poziom wiedzy merytorycznej, umiejętności interpersonalnych i kluczowych dla stanowiska kompetencji naszych kandydatów. Podczas rozmowy możemy poprosić kandydata o wypełnienie testu, czy wykonanie zadania związanego ze stanowiskiem, na które prowadzimy rekrutację. Dla wybranych pozycji prowadzimy także proces weryfikacji referencji, który zawsze uzgadniamy z kandydatem.

" alt="">

Krok 4. Decyzja

Wybranemu w procesie rekrutacyjnym kandydatowi składamy ofertę pracy, wszyscy pozostali uczestnicy procesu dostają od nas informacje zwrotną. Dla wybranego kandydata „szyjemy na miarę” potrzeb stanowiska plan szkoleń wprowadzających, który ma efektywnie przygotować osobę do pełnienia nowych obowiązków.

Zobacz również