?>

„RECEPTA na sukces w farmacji” nagrodzona w Japonii!

02/11/2017

Nagroda Best Practice Awards 2017, w kategorii Employer Branding, należy do Gedeon Richter!

Znakomite wieści dotarły do nas w ubiegłym tygodniu z Japonii. 3. edycja projektu Gedeon Richter „RECEPTA na sukces w farmacji” została nagrodzona srebrną statuetką PRGN Best Practice Awards 2017 w kategorii Employer Branding!

Public Relations Global Network to globalna sieć zrzeszająca 51 agencji PR z całego świata.  W ramach działania organizacji, corocznie przyznawane są nagrody PRGN Best Practice Awards – statuetki nagradzające najlepsze praktyki PR i kampanie komunikacyjne. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało aż 100 projektów z całego świata, w tym realizowany przez nas program „RECEPTA na sukces w farmacji”. Eksperci docenili strategię, kreatywność i efektywność naszej kampanii – projektu, który powstał specjalnie z myślą o przyszłych farmaceutach.

W ramach 3. edycji spotkaliśmy się z blisko 200 studentami, wygenerowaliśmy 278 publikacji, a nasze video – livestreaming z finałowego spotkania uzyskało 6 tys. wyświetleń. Ogromnie cieszymy się, że program spotkał się z tak dużym uznaniem – także za granicą.

„Recepta na sukces w farmacji” to projekt skierowany do studentów farmacji, którego celem jest budowanie pomostu komunikacyjnego pomiędzy RG a przyszłymi farmaceutami i realna pomoc w osiąganiu przez nich sukcesów na ścieżce zawodowej.  W ramach 3. edycji, spotkaliśmy się ze studentami z 10 wydziałów farmaceutycznych w Polsce. Studenci wzięli udział w atrakcyjnych warsztatach, które dostarczyły im wiedzy na temat ich cech osobowości, a także pomogły poznać pożądane środowisko pracy oraz stworzyć obraz idealnego miejsca zatrudnienia.

Odbyła się także debata pt. „Farmaceuta 2025 – perspektywa oczami studentów”, Uczestniczący w niej studenci farmacji z zaangażowaniem dyskutowali o tym, jak widzą siebie i swoją profesję w przyszłości oraz z jakimi trudnościami przyjdzie się im zmierzyć. Dyskusję moderowała znana i ceniona prezenterka telewizyjna i dziennikarka – Iwona Schymalla.

W tym samym czasie powstał także profil „RECEPTY na sukces w farmacji” na Facebooku. Jest to angażująca i pełna inspiracji przestrzeń dla młodych farmaceutów, stanowiąca źródło aktualnej i rzetelnej wiedzy o projekcie oraz miejsce do dzielenia się własnymi doświadczeniami i prowadzenia dialogu. Do tej pory zebraliśmy już ponad 4200 fanów – co oznacza, że dotarliśmy do 3/4 studentów farmacji w całej Polsce. A obserwatorów nieustannie przybywa!

Zapraszamy do obserwowania profilu na Facebooku!

 

Inne komunikaty

  • Materiały Edukacyjne dla produktów Levosert i Levosert Easy
    12/04/2024
  • Materiały edukacyjne – Kardatuxan
    21/03/2024
  • Richter przejmuje wszystkie udziały HELM w spółkach joint venture Richter-Helm BioTec i Richter-Helm BioLogics w Niemczech
    13/03/2024
Zobacz wszystkie komunikaty

Bezpieczeństwo leków

Bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższą wartością dla Grupy Gedeon Richter, dlatego przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa pacjentów poprzez monitorowanie informacji dotyczących działań niepożądanych, które wystąpiły w trakcie farmakoterapii. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom zawsze aktualne informacje o leku, jak również odpowiadamy na wszystkie zgłaszane pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych.

Zobacz wszystkie komunikaty