?>

Plan połączenia GRPL i GRMP

15/05/2018

Mając na celu zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku, optymalizację działań oraz poprawę efektywności operacyjnej Grupy Gedeon Richter została podjęta decyzja o połączeniu spółki Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. ze spółką Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o.

W związku z powyższym, Zarząd Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. na stronie internetowej www.gedeonrichter.pl bezpłatnie udostępnia do publicznej wiadomości uzgodniony „Plan Połączenia” przedmiotowych spółek. „Plan Połączenia” będzie nieprzerwanie dostępny na niniejszej stronie internetowej od dnia 15 maja 2018 roku do dnia zakończenia Zgromadzenia Wspólników Spółki podejmującego uchwałę w sprawie połączenia.

Plik pdf w załączniku.


Inne komunikaty

  • Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) zarejestrowała VRAYLAR® (kariprazyna) do leczenia wspomagającego poważniejszych zaburzeń depresyjnych
    02/02/2023
  • Richter informuje o złożeniu do Europejskiej Agencji Leków wniosku o zmianę typu II dla RYEQO® w leczeniu endometriozy
    25/11/2022
  • Informacja o realizowanej strategii podatkowej 2021
    23/11/2022
Zobacz wszystkie komunikaty

Bezpieczeństwo leków

Bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższą wartością dla Grupy Gedeon Richter, dlatego przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa pacjentów poprzez monitorowanie informacji dotyczących działań niepożądanych, które wystąpiły w trakcie farmakoterapii. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom zawsze aktualne informacje o leku, jak również odpowiadamy na wszystkie zgłaszane pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych.

Zobacz wszystkie komunikaty