?>

Kalendarz Gedeon Richter 2018 – sztuka, która łączy biznes i ludzkie wartości

16/02/2018

Kobiety są różne. Czasem delikatne, czasem waleczne. Zdecydowane, wrażliwe, pełne sprzeczności. Piękna, na pewno nie słaba płeć. Ta właśnie kompleksowość kobiecej natury, różne twarze, emocje i charaktery były główną inspiracją koncepcji kreatywnej kalendarza Gedeon Richter zatytułowanego „Kobiece sprawy”.

W naszym kalendarzu pokazujemy współczesną kobietę, która musi sprostać wielu wyzwaniom, ale potrafi też czerpać z życia ogromną radość i spełniać się w każdej z wielu ról. Przeglądając kolejne karty kalendarza łatwo odczytać ich metaforę, która kierowana jest ku życiu codziennemu kobiety – ciążącej na niej odpowiedzialności, obowiązkach, łączeniu pracy zawodowej z życiem rodzinnym – co doskonale odzwierciedlają hasła: „Liderka”, „Super kobieta”, „Harmonia ról” czy „Kobieta w centrum dowodzenia”, pod które zostały stworzone cztery z dwunastu prac.

Kalendarz artystyczny jak i jego wernisaż, to jedno z corocznych wydarzeń na mapie kulturalnej Warszawy. Sam kalendarz to nie tylko przedmiot codziennego użytku, który zyskał uznanie w środowisku artystycznym, ale przede wszystkim forma artystycznego wyrazu, poprzez którą Gedeon Richter pokazuje jak ważny jest głos kobiet.

„Kobiece sprawy” to 7. edycja kalendarza, przygotowywanego przez Gedeon Richter, pod kierownictwem artystycznym Andrzeja Pągowskiego. Każdy z artystów zaangażowanych w projekt tegorocznego kalendarza na swoich plakatach ukazał różne sprawy kobiet. Autorzy tegorocznej edycji to uznane postaci ze świata plakatów: Bartosz Kosowski, Mirosław Adamczyk, Patryk Mogilnicki, Tomasz Bogusławski, Andrzej Pągowski, Ola Niepsuj, Ryszard Kaja, Jan Bajtlik, Dawid Ryski, Maja Wolna, Mieczysław Wasilewski oraz Wiktor Sadowski.

Inne komunikaty

  • Broszura edukacyjna dla fachowych pracowników ochrony zdrowia dotycząca stosowania Levosert/ Levosert Easy
    28/09/2023
  • Gedeon Richter i Sumitomo Pharma otrzymują pozytywną opinię CHMP dla RYEQO® w leczeniu endometriozy
    28/09/2023
  • Informacja o realizowanej strategii podatkowej 2022
    20/09/2023
Zobacz wszystkie komunikaty

Bezpieczeństwo leków

Bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższą wartością dla Grupy Gedeon Richter, dlatego przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa pacjentów poprzez monitorowanie informacji dotyczących działań niepożądanych, które wystąpiły w trakcie farmakoterapii. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom zawsze aktualne informacje o leku, jak również odpowiadamy na wszystkie zgłaszane pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych.

Zobacz wszystkie komunikaty