?>

Czas na Apteczne (R)ewolucje!

09/04/2018

Czyli małe zmiany – istotne korzyści. Nowy projekt Gedeon Richter czas start!

Prowadzenie apteki to misja niesienia pomocy, ogromna odpowiedzialność, ale także biznes, mimo, że inny niż wszystkie. Nasza firma, jako pierwsza na rynku, postanowiła wesprzeć właścicieli oraz kierowników aptek prywatnych, poprzez przeprowadzenie ich przez 4-etapową rewolucję.

-Rewolucja w zarządzaniu apteką
-Rewolucja w obsłudze pacjenta
-Rewolucja w komunikacji
-Rewolucja w budowaniu marki

Wspólnie z ekspertami będziemy motywować, edukować i inspirować aptekarzy do niewielkich zmian, dających wymierne korzyści.

Każda rewolucja będzie rozpoczynać się od zidentyfikowania potrzeb pacjentów danej apteki. To właśnie ich oczekiwania (również funkcjonalno-estetyczne) determinują wybór konkretnej placówki.

Znajomość preferencji pacjenta i zdobycie jego zaufania jest kluczowe w osiągnięciu sukcesu na konkurencyjnym rynku. Niestety, nie we wszystkich aptekach standardy komunikacji z pacjentem są na najwyższym poziomie, wtedy niezbędne jest wprowadzenie zmian w sposobie zarządzania placówką tłumaczy Zbigniew Kowalski, ekspert programu „Apteczne Rewolucje”.

W ramach programu będziemy edukować poprzez aktywną platformę internetową aptecznerewolucje.pl, jako bazę unikatowej wiedzy z konkretnymi wytycznymi postępowania, zawierającą m.in. materiały eksperckie i praktyczne wskazówki dla farmaceutów. Zaplanowaliśmy też konkurs „Apteczne (R)ewolucje – małe zmiany istotne korzyści”, w ramach którego cztery finałowe placówki zostaną zaproszone do udziału w zaproponowanej przez ekspertów „przemianie”. Udostępniamy też aptekarzom raport dotyczący oczekiwań pacjentów i motywacji, którymi kierują się oni przy wyborze apteki.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej platformy oraz profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/Apteczne-Rewolucje-938542056303122/

Inne komunikaty

  • Broszura edukacyjna dla fachowych pracowników ochrony zdrowia dotycząca stosowania Levosert/ Levosert Easy
    28/09/2023
  • Gedeon Richter i Sumitomo Pharma otrzymują pozytywną opinię CHMP dla RYEQO® w leczeniu endometriozy
    28/09/2023
  • Informacja o realizowanej strategii podatkowej 2022
    20/09/2023
Zobacz wszystkie komunikaty

Bezpieczeństwo leków

Bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższą wartością dla Grupy Gedeon Richter, dlatego przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa pacjentów poprzez monitorowanie informacji dotyczących działań niepożądanych, które wystąpiły w trakcie farmakoterapii. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom zawsze aktualne informacje o leku, jak również odpowiadamy na wszystkie zgłaszane pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych.

Zobacz wszystkie komunikaty