323 kobiety skorzystały z bezpłatnych konsultacji i badań ginekologicznych w ramach akcji “Rozbierz się i (z)badaj w kobiecym interesie”!

Jesteśmy wzruszeni, że mogliśmy w czasie trudnego dla nas wszystkich okresu pandemii, zatroszczyć się o zdrowie mieszkanek województw świętokrzyskiego, małopolskiego i śląskiego zapewnić im opiekę ginekologiczną.

Gorące podziękowania kierujemy do lekarzy i pielęgniarek, którzy w soboty i niedzielę oraz święta przyjęli pacjentki, które zgłosiły udział w naszej akcji.Jesteśmy dumni, że społeczny i edukacyjny przekaz kampanii „(Z)badaj się w kobiecym interesie” dotarł aż do 7 milionów Polaków. Wielkie podziękowania za to dla naszych ekspertów dr Grzegorza Południewskiego, dr Magdaleny Nowickiej oraz ambasadorki Dominiki Gwit-Dunaszewskiej, których zaangażowanie i wiedza pozwoliły na dotarcie do tak wielu osób.

Dziękujemy za merytoryczne wsparcie Polskiemu Towarzystwu Ginekologii Onkologicznej.

Bardzo dziękujemy za patronat nad akcją i wsparcie w organizacji Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego, Prezydentowi Miasta Rybnik, Burmistrzowi Miasta Bochnia, Prezydentowi Miasta Starachowice, Burmistrzowi Miasta i Gminy Skawina, Prezydentowi Miasta Skarżysko-Kamienna, Prezydentowi Miasta Ruda Śląska, Prezydentowi Miasta Dąbrowa Górnicza, Prezydentowi Miasta Piekary Śląskie, Burmistrzowi Miasta Sędziszów.

Wielkie podziękowania za wsparcie akcji dla Stowarzyszenia Kobiet z Problemami Onkologiczno-Ginekologicznymi MAGNOLIA oraz Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

 

Serdeczne i gorące podziękowania dla partnerów, bez których ta akcja nie mogłaby się odbyć:

• Intimex – za użyczenie doskonałego aparatu USG,
• Kneipp Polska – za pięknie pachnące, naturalne kosmetyki dla uczestniczek akcji
• Nemo. Świat Rozrywki, MOSiR Piekary Śląskie, CKiS w Miechowie, MOSiR Rybnik, MOSiR Skarżysko-Kamienna, MOSiR Starachowice, GOSiR Bochnia, MOSiR Ruda Śląska, OSiR Sędziszów, CKiS w Skawinie – za Waszą wspaniałą gościnność i zaangażowanie w realizację akcji.

Podobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi


Kategorie aktualności


Tagi w tej kategorii