12. edycja Kalendarza Artystycznego Gedeon Richter – „Kobiece konstelacje” – wernisaż

Kolejne, limitowane wydanie Kalendarza Artystycznego Gedeon Richter w 2023 miało swój wernisaż 7 lutego w Arkadach Kubickiego w Warszawie.

Na 12. edycję Kalendarza Artystycznego Gedeon Richter złożyły się prace artystów zaproszonych do współpracy, jak co roku, przez Andrzeja Pągowskiego, Dyrektora Artystycznego projektu. Tegorocznym motywem przewodnim kalendarza są gwiezdne konstelacje i znaki zodiaku. Twórcy mieli w kreatywny sposób zobrazować cechy charakteru przypisywane kobietom, a odpowiadające poszczególnym znakom. W efekcie powstało 12 prac, ukazujących moc i siłę kobiecości.

Nasi goście

Wśród gości obecne były najważniejsze dla GRPL autorytety​ ze świata medycyny, z którymi na co dzień pracują nasi koledzy z Działu Sprzedaży i Marketingu. Gościliśmy między innymi prof. Mirosława Wielgosia, prof. Beatę Banaszewską czy prof. Andrzeja Januszewicza.

Arkady pełne gwiazd

Wernisaż prac, składających się na Kalendarz Artystyczny, odbył się 7 lutego w warszawskich Arkadach Kubickiego. Wieczór umilił koncert wokalistki jazzowej Moniki Borzym. Wykonała ona standardy jazzowe w nowych, oryginalnych aranżacjach. Obok tegorocznych prac zaprezentowano także te z ubiegłego roku, których udostępnienie publiczności uniemożliwiła pandemia. Wydarzenie przyciągnęło wielu gości ze świata sztuki, kultury, polityki i mediów w tym. m.in. Ewę Błaszczyk, Janusza Gajosa, Lidię Popiel czy Beatę Tadlę i Katarzynę Zdanowicz.​

Podobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi


Kategorie aktualności


Tagi w tej kategorii