W Gedeon Richter stawiamy na rozwój

Myślimy o przyszłości farmacji, nowych terapiach, nowoczesnej medycynie, a także o przyszłości naszych pracowników, umożliwiając im stałe podnoszenie kwalifikacji. Aktywnie poszukujemy także młodych talentów, które z czasem zasilą nasze kadry nową dawką entuzjazmu, zapału i inspiracji. Jesteśmy jedną drużyną, w której indywidualne kariery budują profesjonalizm całej grupy.

Jako Gedeon Richter angażujemy się również w wiele społecznych inicjatyw, w środowiskach akademickich, czego przykładem mogą być nasze autorskie programy: “RECEPTA na sukces w farmacji” lub „Akademia Gedeon Richter”, które na stałe wpisują się w kalendarz naszych corocznych aktywności. Wciąż modernizujemy nasze laboratoria, technologie produkcji i zaplecze techniczne, aby finalnie dostarczać jak najlepszy produkt dla naszego odbiorcy.

Projekt Apteczne Rewolucje

Program „Apteczne (R)ewolucje” wspiera apteki indywidualne

Gedeon Richter od lat wspiera i rozumie potrzeby farmaceutów na polskim rynku. Z myślą o pomocy aptekom indywidualnym, zainicjowaliśmy projekt „Apteczne (R)ewolucje”. Jest to pierwszy taki program edukacyjny, który przy wsparciu patronów - Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej, zachęca niezależnych farmaceutów do poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia atrakcyjności rynkowej. Celem projektu jest zwrócenie uwagi farmaceutów, jak poprzez wprowadzenie niewielkich zmian można realizować założenia biznesowe i prowadzić efektywną działalność na rynku, wypełniając jednocześnie misyjność zawodu. Za pomocą platformy internetowej aptekarze otrzymują niezbędne wskazówki od naszych ekspertów, na temat tego, jak zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu branżowego i zrozumieć oczekiwania pacjentów. Apteka jako miejsce przyjazne pacjentowi – zarówno pod kątem opieki farmaceutycznej, jak i atmosfery wytworzonej dzięki względom estetycznym placówki, prezencji pracowników i innym detalom – to główna misja programu „Apteczne (R)ewolucje”. Strona programu www.aptecznerewolucje.pl

Projekt Recepta

Program „RECEPTA na sukces w farmacji” powstał z myślą o tym, by wspierać studentów wydziałów farmaceutycznych uczelni medycznych w Polsce.

Program „RECEPTA na sukces w farmacji” powstał z myślą o tym, by wspierać studentów wydziałów farmaceutycznych uczelni medycznych w Polsce. Ideą projektu jest dostarczenie przyszłym farmaceutom konkretnych narzędzi wspierających ich ścieżkę kariery w przemyśle farmaceutycznym oraz ukazanie szerokich możliwości kariery w branży, po ukończeniu studiów. Projekt oferuje specjalistyczną wiedzę, wykraczającą poza program nauczania na kierunku farmacji. Daje studentom możliwość rozwoju umiejętności miękkich i przekazuje praktyczne narzędzia pomagające w świadomym pokierowaniu swoją karierą. Program ma uświadomić przyszłym absolwentom, jak ważne jest kierowanie się swoimi wrodzonymi zdolnościami i cechami osobowości, podczas wyboru ścieżki zawodowej. Do programu angażowani są cenieni trenerzy i specjaliści, którzy prowadzą wystąpienia i warsztaty. Tematem przewodnim tegorocznej edycji programu „RECEPTA na sukces w farmacji” jest poszukiwanie i odkrywanie w sobie potencjału. Chcemy zainspirować studentów do lepszego poznawania siebie oraz swoich kompetencji. Pragniemy pokazać, że potencjał ma w sobie każdy z nas, a jego odkrycie i odpowiednie wykorzystanie może być kluczem do osiągnięcia satysfakcji zawodowej.

Lider Nauk Farmaceutycznych

„Jutro Rodzi się Dziś” - Lider Nauk Farmaceutycznych to nasza kolejna inicjatywa, która angażuje środowiska naukowe wydziałów farmacji.

Gedeon Richter, jako główny i jedyny partner wraz z Polskim Towarzystwem Farmaceutycznym i organizatorem „Gazetą Farmaceutyczną”, przy współpracy wydziałów farmaceutycznych uniwersytetów medycznych w Polsce nagradza najlepsze prace doktorskie, obronione przez magistrów farmacji. W ramach konkursu szukamy ambitnych, innowacyjnych projektów, które już niebawem mogą zostać wykorzystane w produkcji nowoczesnych leków. Laureaci konkursu oprócz nagród finansowych mogą odbyć staż w nowoczesnych laboratoriach Gedeon Richter. Tegoroczna edycja konkursu o tytuł Lidera Nauk Farmaceutycznych zostanie rozstrzygnięta podczas XVI Dni Polskiej Farmacji w maju 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu pod adresem www.lidernaukfarmaceutycznych.pl

Akademia Gedeon Richter

W trosce o zdrowie pacjentów oraz komfort pracy farmaceutów podejmujemy ponadto inicjatywy edukacyjne mające na celu doskonalenie ich kompetencji w różnych obszarach terapeutycznych. Dlatego też od wielu lat prowadzimy program edukacyjny Akademia Richtera, którego głównym celem jest wspieranie rozwoju zawodowego farmaceutów aptecznych poprzez realizację cyklu bezpłatnych sympozjów naukowo-szkoleniowych na terenie całej Polski. W ramach programu wydajemy także poradnik, który pomaga w prosty sposób odpowiedzieć pracownikom aptek i lekarzom na wiele pytań, z którymi codziennie przychodzą do nich pacjenci (w szerokiej tematyce przykładowo od opatrywania ran po oparzeniach do częstych infekcji górnych dróg oddechowych).


Zobacz również