RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji. 5. edycja

 

WYNIKI KONKURSU

Gratulujemy wszystkim uczestnikom programu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji” zgłoszeń i udziału w konkursie. Dziękujemy za przygotowanie autorskich projektów kampanii edukacyjnych lub społecznych w zakresie poprawy funkcjonowania społeczeństwa w obszarze zdrowia.

Wierzymy, że Wasze zaangażowanie i unikatowa wiedza, którą zdobyliście dzięki udziałowi w programie, pomogą Wam zwiększyć szanse na osiągnięcie zawodowego sukcesu.

Zwycięzcami 5 edycji programu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji”, którzy zrealizują swoje projekty są:

w kategorii „Zdrowa Ona”

Dominika Polakowska, Gdański Uniwersytet Medyczny

„Piękno jest w Tobie”

w kategorii „Zdrowy On”

Karol Zakrzewski, Warszawski Uniwersytet Medyczny

„DepressION”

w kategorii „Zdrowy Maluch”

Martyna Melka, Uniwersytet Medyczny w Łodzi

„Co się kryje za FASadą trudnego dziecka?”


Tegoroczna edycja „RECEPTY na sukces. Zostań liderem farmacji” opiera się na idei konkursu. Studenci farmacji zostali zaproszeni do udziału w warsztacie planowania i realizacji kampanii oraz zgłoszenia autorskiej kampanii edukacyjnej lub społecznej w zakresie poprawy funkcjonowania społeczeństwa w obszarze zdrowia, w jednej z trzech kategorii: Zdrowa ona, Zdrowy on i Zdrowy maluch.

Trójka zwycięzców, wyłonionych głosami jury, dzięki zdobytemu grantowi wdroży własne projekty zgodnie z przyjętym planem i koncepcją.

Aktualne informacje na temat programu i realizacji zwycięskich projektów oraz dostęp do materiałów merytorycznych znajdują się na stronie „RECEPTY na sukces” na Facebooku.

Regulamin programu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji” – 5. edycja

Zaktualizowany Regulamin programu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji” z dnia 22.05.2019 roku w zakresie wydłużenia terminu nadsyłania zgłoszeń konkursowych i zwiększenia wysokości nagrody.  
Patronat