?>

Jubileuszowy koncert Orkiestry Gedeon Richter Polska.

18/09/2019

W poniedziałkowy wieczór, w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, rozbrzmiała muzyka w wykonaniu naszych orkiestrantów. Wszystko za sprawą wyjątkowego Jubileuszu 45-lecia Orkiestry Gedeon Richter Polska.

Muzycy, na czele z Dyrygentem Jerzym Wysockim, przygotowali różnorodny repertuar, który skradł serca wszystkich gości. Mogliśmy usłyszeć m.in. muzykę z filmu 07 Zgłoś się, Memory z musicalu Cats, czy też składankę muzyki rock’owej.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele starostwa, urzędu miasta oraz duchowieństwa. Nie zabrakło również pracowników naszej firmy, a także mieszkańców Grodziska Mazowieckiego.

Orkiestra Gedeon Richter Polska to doskonały przykład, że nasza firma wspiera pracowników w realizacji swoich pasji, zainteresowań. To miejsce, w którym nie tylko wykonuje się powierzone zadania, obowiązki. To miejsce, w którym każdy ma możliwość pokazania tego co lubi i kim jest także poza murami budynku. Orkiestra Gedeon Richter to w dużej mierze nasi byli pracownicy, którzy rozwijali swoją pasję i robią to dziś. Dzięki czemu mogą nadal czuć się częścią naszej społeczności.

Orkiestra ma za sobą 45 lat pięknej muzycznej historii, którą my jako firma z tradycją pielęgnowaliśmy i nadal będziemy pielęgnować.


Inne komunikaty

  • Richter zajmie się komercjalizacją portfolio produktów firmy Grünenthal w Brazylii z zakresu ochrony zdrowia kobiet
    29/05/2023
  • Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) zarejestrowała VRAYLAR® (kariprazyna) do leczenia wspomagającego poważniejszych zaburzeń depresyjnych
    02/02/2023
  • Richter informuje o złożeniu do Europejskiej Agencji Leków wniosku o zmianę typu II dla RYEQO® w leczeniu endometriozy
    25/11/2022
Zobacz wszystkie komunikaty

Bezpieczeństwo leków

Bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższą wartością dla Grupy Gedeon Richter, dlatego przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa pacjentów poprzez monitorowanie informacji dotyczących działań niepożądanych, które wystąpiły w trakcie farmakoterapii. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom zawsze aktualne informacje o leku, jak również odpowiadamy na wszystkie zgłaszane pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych.

Zobacz wszystkie komunikaty