?>

Gedeon Richter wziął udział w XI edycji „Biegu po Nowe Życie”

28/09/2017

24 września (niedziela) Gedeon Richter wziął udział w inicjatywie propagującej ideę transplantacji, pod nazwą „Bieg po Nowe Życie”. Firma wzięła udział w 2 sztafetach składających się z 3 osób- przedstawiciela firmy, gwiazdy oraz osoby, która żyje dzięki przeszczepowi narządów. W tym roku pobiegli z nami aktorzy- Jacek Kopczyński i Mateusz Banasiuk.

Głównym celem „Biegu po Nowe Życie” jest edukacja w zakresie przeszczepu narządów, nagłośnienie poparcia dla transplantacji, upowszechnienie oświadczenia woli oraz promocja świadomego dawstwa narządów. Dzięki szczytnej idei i  popularnym uczestnikom wydarzenia, akcja charytatywna jest coraz bardziej nagłaśniana i wciąż poszerza się grono chętnych do udziału w kolejnych edycjach.

W Polsce jak i na świecie stale promuje się podpisywanie oświadczenia woli, które jest wyrażeniem dobrowolnego dawstwa narządów osoby, która taki dokument posiada. Organizatorzy przedsięwzięcia „Bieg po Nowe Życie” zachęcają do dyskusji i oswajania tematu transplantacji,    a także dają możliwość podpisywania oświadczeń woli w trakcie wydarzenia.

Udział w Biegu po Nowe Życie jest elementem działań GR, który jest partnerem pacjenta i propagatorem zdrowia.

Cykliczne spotkania w Warszawie, a także w Wiśle to element strategii CSR, którą realizujemy.

Inne komunikaty

  • Gedeon Richter i Sumitomo Pharma otrzymują pozytywną opinię CHMP dla RYEQO® w leczeniu endometriozy
    28/09/2023
  • Informacja o realizowanej strategii podatkowej 2022
    20/09/2023
  • IQ Medical i Richter ogłaszają sprzedaż i zakup Giskit MD B.V.
    21/07/2023
Zobacz wszystkie komunikaty

Bezpieczeństwo leków

Bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższą wartością dla Grupy Gedeon Richter, dlatego przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa pacjentów poprzez monitorowanie informacji dotyczących działań niepożądanych, które wystąpiły w trakcie farmakoterapii. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom zawsze aktualne informacje o leku, jak również odpowiadamy na wszystkie zgłaszane pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych.

Zobacz wszystkie komunikaty