?>

Broszura edukacyjna dla fachowych pracowników ochrony zdrowia dotycząca stosowania Levosert/ Levosert Easy

28/09/2023

Niniejsza broszura informacyjna dotycząca stosowania Levosert/ Levosert Easy (System terapeutyczny domaciczny, ang. Intrauterine system IUS, zawierający 52 mg lewonorgestrelu, wprowadzony do obrotu przez Gedeon Richter Plc), stanowi część wymogów regulacyjnych mających na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia błędów w stosowaniu, wynikających z pomylenia różnych typów systemów domacicznych IUS, w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia ciąży pozamacicznej oraz w celu dostarczenia informacji na temat warunków i sposobu stosowania.

Informacje zawarte w broszurze stanowią obowiązkową część pozwolenia i zapewniają, że pracownicy ochrony zdrowia, którzy przepisują i stosują Levosert/ Levosert Easy, jak również
pacjenci, są świadomi szczególnych wymogów bezpieczeństwa i działają zgodnie z nimi.


Inne komunikaty

  • Gedeon Richter i Sumitomo Pharma otrzymują pozytywną opinię CHMP dla RYEQO® w leczeniu endometriozy
    28/09/2023
  • Informacja o realizowanej strategii podatkowej 2022
    20/09/2023
  • IQ Medical i Richter ogłaszają sprzedaż i zakup Giskit MD B.V.
    21/07/2023
Zobacz wszystkie komunikaty

Bezpieczeństwo leków

Bezpieczeństwo pacjentów jest najwyższą wartością dla Grupy Gedeon Richter, dlatego przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa pacjentów poprzez monitorowanie informacji dotyczących działań niepożądanych, które wystąpiły w trakcie farmakoterapii. Zapewniamy pacjentom oraz lekarzom zawsze aktualne informacje o leku, jak również odpowiadamy na wszystkie zgłaszane pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych.

Zobacz wszystkie komunikaty