Ginekologia i endokrynologia

Kobiety to dla nas szczególni pacjenci. Doskonale rozumiemy ich potrzeby i ograniczenia. Niezwykle uważnie badamy od wielu dekad stan ich zdrowia oraz schorzenia, które mogą pojawić się u kobiet w różnym wieku.

Poradnik zdrowia
  • Zespół suchego oka w okresie okołomenopauzalnym
  • Kobieto, nie rezygnuj z profilaktyki
Czytaj więcej
Serwisy produktowe

Nasze długoletnie doświadczenie w opracowywaniu receptur leków dla kobiet, znajomość zachodzących w ich ciałach procesów i badanie ich stanu zdrowia sprawiają, że jesteśmy w czołówce firm wiodących w tej dziedzinie.

Pierwsze eksperymenty z hormonami steroidowymi zostały przeprowadzone przez założyciela firmy – Gedeona Richtera. Nasza firma jako pierwszy koncern farmaceutyczny wprowadziła na rynek węgierski środki antykoncepcyjne. A miało to miejsce już w 1966 roku. Naszym celem jest dbanie o kobiety na wszystkich etapach ich życia, zwłaszcza w dziedzinie ginekologii; zaczynając od antykoncepcji, poprzez przygotowanie do ciąży, czas jej trwania i okres połogu oraz karmienia piersią.

Istotną wagę przywiązujemy także do zdrowia kobiet nie tylko w kontekście macierzyństwa i wspomagania procesów związanych z rozrodczością, ale także codziennych problemów i dość powszechnych schorzeń, które dotykają właśnie kobiety. Wiele z nich boryka się na co dzień z, torbielami jajnika, bólami piersi, krwawieniem i plamieniem śród-cyklicznym. Spośród firm farmaceutycznych, które oferują ginekologiczne środki dla kobiet, Gedeon Richter jest tą, która może poszczycić się jednym z największych asortymentów w tym przedziale i stale rozszerza swoją ofertę. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, posiadamy w swoim portfolio pokaźną grupę leków, które mają wspomagać kobiety w różnego rodzaju terapiach.  Są wśród naszych leków zarówno środki antykoncepcyjne stosowane w sytuacjach awaryjnych (np. w przypadku niepowodzenia jednej z metod antykoncepcji, np. pęknięcia prezerwatywy lub pominięcia dawki doustnej antykoncepcji), jak i hormonalne środki antykoncepcyjne do stosowania wewnętrznego, hormony płciowe oraz modulatory układu płciowego, ginekologiczne leki przeciwzakaźne i antyseptyczne czy leki urologiczne.

Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Dowiedz się

Jak powstają leki

Dowiedź się ile czasu zajmuje produkcja leku, poznaj główne etapy tworzenia nowych farmaceutyków, zaangażowane w proces zespoły.

Czytaj więcej


Pobierz paczki materiałów (ulotki lekowe, CHPL, zdjęcia produktów): Wybierz materiały do pobrania