W Polsce od 1994 roku

Gedeon Richter to globalna spółka specjalizującą się w opiece zdrowotnej. Znajdujemy rozwiązania na nieustanie zmieniające się warunki i potrzeby pacjentów na całym świecie. Dostarczamy im leki i środki farmaceutyczne, które pozwalają im lepiej żyć.

od

1998

Nowoczesna
produkcja

od

2002

Tworzenie, produkcja
i badania leków

+1

spółka

+ 1000

pracowników

+200

produktów

 

Badania i produkcja

Za produkcję leków w Polsce, a także badania i rozwój odpowiedzialna jest spółka Gedeon Richter Polska, mająca swoją siedzibę w Grodzisku Mazowieckim.

Gedeon Richter Polska od początku swego istnienia jest ważnym elementem życia społecznego i gospodarczego zarówno lokalnie, jak i globalnie. Tym, co nas charakteryzuje, są stabilność finansowa i zespół specjalistów mających jasną wizję rozwoju. Takie firmy jak nasza przyczyniają się do stałego wzrostu polskiej gospodarki. Działalność biznesowa Gedeon Richter jest oparta na zasadach etyki, a działalność społeczna to przykład współpracy biznesu z samorządem lokalnym.   W dobie szybkiego postępu technologicznego kluczem do przyszłości jest rozwijanie obszaru badań i rozwoju. Przemysł farmaceutyczny jest szczególnie wymagający pod tym względem, ponieważ jego zadaniem jest dbanie o zdrowie i kondycję społeczeństwa. Z tego względu Gedeon Richter od lat konsekwentnie inwestuje w działalność badawczo-rozwojową oraz innowacje, czerpiąc przy tym z bogatego i długoletniego doświadczenia. Każdego dnia blisko tysiąc osób zatrudnionych w strukturach badań i rozwoju pracuje nad ulepszaniem dotychczasowych oraz tworzeniem nowych leków odznaczających się wysoką jakością.

Marketing i sprzedaż

Pracownicy, których miejscem pracy jest jest biuro w Warszawie dbają o promocję i sprawną dystrybucję leków.

Zespół przedstawicieli medycznych jest jednym z najliczniejszych wśród firm farmaceutycznych, działających na terenie naszego kraju. Kompetencja pracowników, ich zaangażowanie, w połączeniu z jakością i skutecznością leków Gedeon Richter, skutkuje sukcesywnym zwiększaniem udziałów koncernu na polskim rynku. Zdobywamy zaufanie naszych pacjentów, dostarczając im wysokiej jakości leki. Nasze wysiłki skupiają się także na edukacji rynku, wprowadzaniu dobrych praktyk w zakresie odpowiedzialnego marketingu i budowania właściwych relacji z pacjentem.


Zobacz również