Pomiędzy pasją a zawodem

Richter to firma, w której tak naprawdę mogę poczuć, że doceniane jest moje zaangażowanie i wysiłek. W organizacji panuje świetna atmosfera i relacje między ludźmi. Stanowimy zgraną drużynę. W 2016 roku otrzymałam wyróżnienie „Pracownik Roku” w kategorii „Najlepszy start zawodowy”, co było dla mnie bardzo ważnym momentem. Gedeon Richter daje perspektywę rozwoju i przekonanie, że robimy coś ważnego. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, zdecydowanie ponownie aplikowałabym do Richtera.

Katarzyna Rzewuska, Specjalista ds. Rejestracji Leków

Praca w Gedeon Richter

Dlaczego warto pracować w Gedeon Richter

Gedeon Richter jest częścią międzynarodowego koncernu, która zatrudnia ponad 10 tysięcy osób na całym świecie. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca firma zapewnia pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciekawe wyzwania zawodowe na miarę XXI - go wieku.
Proces rekrutacji

" alt="">

Krok 1. Aplikacja

Prześlij do nas swoje CV, w tym celu możesz skorzystać z naszej strony lub portali rekrutacyjnych, na których znalazłeś nasze ogłoszenie.

" alt="">

Krok 2. Weryfikacja

W czasie lektury życiorysów, zawsze zwracamy uwagę nie tylko na wykształcenie, przebieg dotychczasowej kariery zawodowej, i znajomość języków obcych kandydatów, ale także na ich pasje, czy też inne osiągnięcia. Zawsze skrupulatnie sprawdzamy, czy nasza wizja i oczekiwania są zbieżne.

" alt="">

Krok 3. Rozmowa rekrutacyjna

Spotkanie to możliwość bliższego poznania się dla obu stron. W przyjaznej i partnerskiej atmosferze staramy się poznać poziom wiedzy merytorycznej, umiejętności interpersonalnych i kluczowych dla stanowiska kompetencji naszych kandydatów. Podczas rozmowy możemy poprosić kandydata o wypełnienie testu, czy wykonanie zadania związanego ze stanowiskiem, na które prowadzimy rekrutację. Dla wybranych pozycji prowadzimy także proces weryfikacji referencji, który zawsze uzgadniamy z kandydatem.

" alt="">

Krok 4. Decyzja

Wybranemu w procesie rekrutacyjnym kandydatowi składamy ofertę pracy, wszyscy pozostali uczestnicy procesu dostają od nas informacje zwrotną.  Dla wybranego kandydata „szyjemy na miarę” potrzeb stanowiska plan szkoleń wprowadzających, który ma efektywnie przygotować osobę do pełnienia nowych obowiązków.


Dołącz do nas

Czekamy na Twoją aplikację. Koniecznie sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

Czytaj więcej

Zobacz również