W Gedeon Richter stawiamy na rozwój

Myślimy o przyszłości farmacji, nowych terapiach, nowoczesnej medycynie, a także o przyszłości naszych pracowników, umożliwiając im stałe podnoszenie kwalifikacji. Aktywnie poszukujemy także młodych talentów, które z czasem zasilą nasze kadry nową dawką entuzjazmu, zapału i inspiracji. Jesteśmy jedną drużyną, w której indywidualne kariery budują profesjonalizm całej grupy.

Jako Gedeon Richter angażujemy się również w wiele społecznych inicjatyw, w środowiskach akademickich, czego przykładem mogą być nasze autorskie programy: „RECEPTA na sukces w farmacji” lub „Akademia Gedeon Richter”, które na stałe wpisują się w kalendarz naszych corocznych aktywności. Wciąż modernizujemy nasze laboratoria, technologie produkcji i zaplecze techniczne, aby finalnie dostarczać jak najlepszy produkt dla naszego odbiorcy.

Projekt Recepta

Program „RECEPTA na sukces w farmacji” powstał z myślą o tym, by wspierać studentów wydziałów farmaceutycznych uczelni medycznych w Polsce.

Program „RECEPTA na sukces w farmacji” powstał z myślą o tym, by wspierać studentów wydziałów farmaceutycznych uczelni medycznych w Polsce. Ideą projektu jest dostarczenie przyszłym farmaceutom konkretnych narzędzi wspierających ich ścieżkę kariery w przemyśle farmaceutycznym oraz ukazanie szerokich możliwości kariery w branży, po ukończeniu studiów. Projekt oferuje specjalistyczną wiedzę, wykraczającą poza program nauczania na kierunku farmacji. Daje studentom możliwość rozwoju umiejętności miękkich i przekazuje praktyczne narzędzia pomagające w świadomym pokierowaniu swoją karierą. Program ma uświadomić przyszłym absolwentom, jak ważne jest kierowanie się swoimi wrodzonymi zdolnościami i cechami osobowości, podczas wyboru ścieżki zawodowej. Do programu angażowani są cenieni trenerzy i specjaliści, którzy prowadzą wystąpienia i warsztaty. Tematem przewodnim tegorocznej edycji programu „RECEPTA na sukces w farmacji” jest poszukiwanie i odkrywanie w sobie potencjału. Chcemy zainspirować studentów do lepszego poznawania siebie oraz swoich kompetencji. Pragniemy pokazać, że potencjał ma w sobie każdy z nas, a jego odkrycie i odpowiednie wykorzystanie może być kluczem do osiągnięcia satysfakcji zawodowej.

Lider Nauk Farmaceutycznych

„Jutro Rodzi się Dziś” - Lider Nauk Farmaceutycznych to nasza kolejna inicjatywa, która angażuje środowiska naukowe wydziałów farmacji.

Gedeon Richter, jako główny i jedyny partner wraz z Polskim Towarzystwem Farmaceutycznym i organizatorem „Gazetą Farmaceutyczną”, przy współpracy wydziałów farmaceutycznych uniwersytetów medycznych w Polsce nagradza najlepsze prace doktorskie, obronione przez magistrów farmacji. W ramach konkursu szukamy ambitnych, innowacyjnych projektów, które już niebawem mogą zostać wykorzystane w produkcji nowoczesnych leków. Laureaci konkursu oprócz nagród finansowych mogą odbyć staż w nowoczesnych laboratoriach Gedeon Richter. Tegoroczna edycja konkursu o tytuł Lidera Nauk Farmaceutycznych zostanie rozstrzygnięta podczas XVI Dni Polskiej Farmacji w maju 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu pod adresem www.lidernaukfarmaceutycznych.pl

Akademia Gedeon Richter

W trosce o zdrowie pacjentów oraz komfort pracy farmaceutów podejmujemy ponadto inicjatywy edukacyjne mające na celu doskonalenie ich kompetencji w różnych obszarach terapeutycznych. Dlatego też od wielu lat prowadzimy program edukacyjny Akademia Richtera, którego głównym celem jest wspieranie rozwoju zawodowego farmaceutów aptecznych poprzez realizację cyklu bezpłatnych sympozjów naukowo-szkoleniowych na terenie całej Polski. W ramach programu wydajemy także poradnik, który pomaga w prosty sposób odpowiedzieć pracownikom aptek i lekarzom na wiele pytań, z którymi codziennie przychodzą do nich pacjenci (w szerokiej tematyce przykładowo od opatrywania ran po oparzeniach do częstych infekcji górnych dróg oddechowych).


Zobacz również