Dlaczego warto pracować w Gedeon Richter

Gedeon Richter jest częścią międzynarodowego koncernu, która zatrudnia ponad 10 tysięcy osób na całym świecie. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca firma zapewnia pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciekawe wyzwania zawodowe na miarę XXI - go wieku.

Historie pracowników

Richter to firma, w której tak naprawdę mogę poczuć, że doceniane jest moje zaangażowanie i wysiłek.  W organizacji panuje świetna atmosfera i relacje między ludźmi. Stanowimy zgraną drużynę. W 2016 roku otrzymałam wyróżnienie „Pracownik Roku” w kategorii „Najlepszy start zawodowy”, co było dla mnie bardzo ważnym momentem. Gedeon Richter daje perspektywę rozwoju i przekonanie, że robimy coś ważnego. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, zdecydowanie ponownie aplikowałabym do Richtera.

Katarzyna RzewuskaSpecjalista ds. Rejestracji Leków

Do zespołu Gedeon Richter dołączyłam pięć lat temu i od razu poczułam się dobrze w firmie. Odpowiadając za komunikację wewnętrzną mam stały kontakt z ludźmi z różnych części Organizacji – pracownikami biurowymi, czy też pracownikami laboratoriów i Wytwórni Leków Gotowych, co daje mi możliwość poznania specyfiki ich pracy i nauczenia się wielu nowych dla mnie rzeczy. Zauważyłam, że wszyscy mają szacunek do siebie i pracy jaką wykonują. Moi koledzy i koleżanki lubią pracować w Gedeon Richter, gdyż mają do siebie zaufanie. Co jest dla mnie istotne to fakt, że poza pracą mogę rozwijać własne pasje. Wszyscy są tu serdeczni. W Richterze czuję, że jestem u siebie.

Magdalena Kuropieska DeloffSpecjalista ds. PR

Moja przygoda z Gedeon Richter rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to jako przedstawiciel medyczny byłem odpowiedzialny za sprzedaż i promocję leków na styku trzech województw: Świętokrzyskiego, Mazowieckiego i Łódzkiego. Dwa lata temu zdecydowałem się ubiegać o stanowisko specjalisty ds. promocji i dziś jestem odpowiedzialny za promocję oraz sprzedaż naszych leków w lecznictwie szpitalnym, a także w prywatnych centrach medycznych w Warszawie i okolicach. Moim zdaniem największą wartością firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wśród pracowników Gedeon Richter panuje bardzo przyjazna atmosfera. A to jest dla mnie bardzo ważne.

Maciej PółtorakSpecjalista ds. Promocji

Zobacz również